Wybór oświetlenia- czym kierować się przy wyborze producenta.

Producent opraw oświetleniowych, chcąc zareklamować produkt, ucieka się do mniej lub bardziej udanych sposobów zjednania sobie klientów. Po czym poznać, który producent wart jest zainwestowania w jego produkt?

Liczy się technologia.   

W pierwszej kolejności sprawdźmy czy wybrany przez nas produkt pochodzi od producenta z ugruntowaną pozycją na rynku, która najprawdopodobniej ma swoje uzasadnienie.  Duży producent często bowiem ma zaplecze finansowe i produkcyjne by doskonalić produkt. Zajmowanie pierwszych miejsc w rankingach czołowych producentów idzie w parze z inwestycjami w systematyczny  rozwój m.in. w wiedzę techniczną, zespół ekspertów oraz  wdrażanie najnowszych technologii.  Mali producenci często nie inwestują w badania z braku środków, chociaż nie jest to regułą.

Gwarancja- im dłuższa tym lepsza. 

Producenci oświetlenia, którzy wierzą w swój produkt oraz posiadają przeświadczenie o jego wysokiej jakości nie będą bali się udzielić dłuższych niż standardowe terminów gwarancyjnych. Podstawowa gwarancja nie może być krótsza niż dwa lata. Nie rzadko producenci wydłużają jej okres do trzech. Ponadto u wielu producentów istnieje możliwości przedłużenia jej za dopłatą nawet do lat pięciu. Ponadto, dobry producent wyróżnia się także elastycznością i zdolnością do negocjacji ze swoim klientem. W zależności od zamówienia, najczęściej hurtowego, producenci skłonni są do zindywidualizowania warunków  umów.  

Projekt w cenie oświetlenia- najnowszy trend.

Profesjonalni producenci oświetlenia  chcąc zadowolić coraz bardziej wymagającego klienta prześcigają się w oferowaniu coraz to nowszych usług. Specjalistyczne doradztwo obecnie nie jest już niczym wyróżniającym jednego producenta od innych na rynku. Obecnie na rynku producenci, oprócz doradztwa ekspertów, klienci mogą liczyć na stworzenie indywidualnego, bezpłatnego projektu i wizualizacji wykonanego z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania komputerowego. Wykonuje się obecnie także prognozy opłacalności i energooszczędności oświetlenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *